Gra Miejska Fair Train 2014 już jutro, a tymczasem czytamy o nas tu i tam...
Śląskie szkoły promują odpowiedzialną konsumpcję
Gra miejska o odpowiedzialnej konsumpcji
Gra Miejska Fair Train w Katowicach
więcej na naszym wydarzeniu: wydarzenie na FB
i kilka fotek z naszych przygotowań:
wtorek, 18 listopada 2014
wtorek, 11 listopada 2014
11 listopad 2014 - Narodowe Święto Niepodległości
Akademię z okazji święta Niepodległości - dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości - przygotowali uczniowie klasy IVT
środa, 15 października 2014
Turniej Goalball 2014
15 października nasze dziewczyny w składzie: Agata Lesiuk, Justyna Marciniak, Natalia Sowiecka i nasza nowa wolontariuszka EVS - Marilia z Portugalii, wzięły udział w II Turnieju Goalball w Katowicach. Zwody odbyły się na Hali Sportowej Szopienice, a głównym organizatorem był katowicki klub START.
Kilka zdjęć z naszych zmagań na parkiecie :)
wtorek, 23 września 2014
Warsztaty wprowadzające do projektu "Zmieniaj nawyki na lepsze..."
23.09.2014 klasy pierwsze wzięły udział w 2-godzinnych warsztatach wprowadzających do tematyki projektu "Zmieniaj nawyki na lepsze. Kupuj odpowiedzialnie ubrania i elektronikę"
Więcej informacji o celach projektu znajdziecie tutaj:
Więcej informacji o celach projektu znajdziecie tutaj:
A NA WARSZTATACH BYŁO TAK:
piątek, 19 września 2014
Akcja "Sprzątanie świata 2014"
Posprzątaliśmy dziś świat wokół nas!
Zaopatrzeni w rękawiczki oraz worki na śmieci spędziliśmy 2 godziny w terenie. Od zeszłego roku zebrało się sporo nowych śmieci - ciekawe jak się znalazły wśród naszej zieleni...?
Przez jakiś czas mamy nadzieję, że będzie czysto i zielono. Co możemy zrobić, żeby ludzie wiedzieli, gdzie wyrzucać śmieci????
Zaopatrzeni w rękawiczki oraz worki na śmieci spędziliśmy 2 godziny w terenie. Od zeszłego roku zebrało się sporo nowych śmieci - ciekawe jak się znalazły wśród naszej zieleni...?
Przez jakiś czas mamy nadzieję, że będzie czysto i zielono. Co możemy zrobić, żeby ludzie wiedzieli, gdzie wyrzucać śmieci????
środa, 17 września 2014
Warsztaty DIZAJNEKO - projekt "Zmieniaj nawyki na lepsze. Kupuj odpowiedzialnie ubrania i elektronikę"
17.09.2014 najaktywniejsza młodzież działająca w projekcie "Zmieniaj nawyki na lepsze. Kupuj odpowiedzialnie ubrania i elektronikę" w roku szkolnym 2013/14 miała okazję wziąć udział w warsztatach kreatywnych DIZAJNEKO.
Powstały piękne bransoletki ze starych T-shirtów oraz wzory - propozycje rzeczy do wykorzystania podczas naszych corocznych zabaw z przedszkolakami "Wesołe boisko".
Była też powtórka wiedzy na temat krajów Globalnego Południa.
Niebawem, bo 23.09.2014 pierwszy raz będą się szkolić nasi nowi uczniowie :)
Powstały piękne bransoletki ze starych T-shirtów oraz wzory - propozycje rzeczy do wykorzystania podczas naszych corocznych zabaw z przedszkolakami "Wesołe boisko".
Była też powtórka wiedzy na temat krajów Globalnego Południa.
Niebawem, bo 23.09.2014 pierwszy raz będą się szkolić nasi nowi uczniowie :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)




























